O nas

LupiLot to biuro podróży, które jako pełnoprawny organizator turystyki zajmuje się profesjonalną obsługą klienta w zakresie organizacji wycieczek zagranicznych. W swojej ofercie mamy tak popularne miejsca jak: Paryż, Londyn, Barcelona, Ateny, Rzym, Berlin, Sycylia, Malta, Dubaj oraz Izrael, jak i niesamowite nowości i rynki które dopiero otwierają się na turystykę: Ukraina oraz Gruzja.  

Nasza oferta głównie skierowana jest do placówek oświaty jak i firm. Tworzymy również wycieczki grupowe dla indywidualnych odbiorców.

Wartość i dobrą renomę firmy tworzy się wykorzystując potencjał jaki drzemie w ludziach. Odpowiedni system motywowania personelu, zawsze pozytywnie wpływa na rozwój i zyskowność firmy. W ofercie biura podróży LupiLot wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom firm i stworzyliśmy bazę samolotowych wycieczek zagranicznych. Posiadamy najbardziej pożądane kierunki podróży, wypełnione atrakcjami turystycznymi. Chcąc lepiej dopasować się do Państwa kultury organizacyjnej, jesteśmy otwarci na tworzenie niezapomnianych wycieczek spełniających Państwa oczekiwania.

Wycieczki szkolne zawsze pozytywnie kształtują świadomość młodego człowieka. Stanowią namacalny przykład teoretycznej wiedzy. Ponadto dają okazję do integracji społecznej oraz kształtowania się odrębnej i niezależnej osobowości ucznia. Nie da się przeliczyć korzyści jakie niesie ze sobą dobrze opracowana podróż zagraniczna. Można tylko zauważyć, że im większy kontrast pomiędzy, tym co znane człowiekowi na codzień, a tym co zobaczy w trakcie podróży, tym głębsze przemyślenia i tym większe korzyści dla niego samego.


W ofercie biura podróży LupiLot znajdą Państwo zarówno oferty wycieczek do najciekawszych zakątków Europy jak i wyprawy w dalekie, niezwykłe miejsca takie jak Dubaj. Dbając o otwartość umysłów uczniów na świat, kształtujemy ich przyszłość, a co za tym idzie, pozytywnie kształtujemy wizerunek i renomę szkoły.